Santa Clara altea

 

De urbanisatie Santa Clara in Altea ligt aan de weg van Altea la vella naar Callosa op een goede 3 minuten met de auto vanaf Altea la Vella. De urbanisatie begint aan de onderkant van de Sierra Bernia en loopt langzaam omhoog. Daar dit deel van de Bernia nog niet erg steil is zoals bijvoorbeeld in Altea Hills, hebben de meeste villas die hier te koop zijn dus een redelijk vlak grondstuk.

De urbanisatie is gelegen in een zeer bosruike omgeving en dus uitemate geschikt voor wandel en natuurliefhebbers. Het is er schoon en rustig, de urbanisatie is sinds kort volledig verlicht en de wegen worden vernieuwd.

Aan het begin van de wijk is een groot overdekt zwembad wat een deel is van de urbanisatie, maar aangezien de meeste huizen een eigen zwembad hebben zult u hier misschien alleen in de winter gebruik van maken.

SatElietfoto van Santa Clara:

santa-clara.jpg

Klik hier om de positie in Google Maps te bekijken.

 

Als u een villa in Altea zoekt in een rustige, nette buurt, maar toch ook weer niet te ver het binnenland in, dan is de urbanisatie Santa Clara in Altea een goede keuze voor u.

Casas Real is uw vertrouwde makelaar in Altea en heeft diverse villas voor u beschikbaar in Santa Clara.

Enkele aanbiedingen in Santa ClaRA:

     
 
Villa Santa Clara 349.000,-
Villa in Santa Clara
 Villa in Santa Clara 490.000
Villa in Santa Clara
 Villa in Santa Clara 249.000,-
Villa in Santa Clara
 
     
Sluiten